حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

ثبت نام داوطلبان با استقبال گسترده ای آغاز شد

سید حمید طهائی ظهر دوشنبه در بازدید از روند ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری فردیس، ضمن تبریک حلول نوروز باستانی و بهار طبیعت گفت: امید است سالی همراه با شادابی، نشاط، همدلی و وحدت برای تمامی مردم ایران داشته باشیم.

وی ادامه داد: ثبت نام انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز ۳۰ اسفند ماه ۹۵ آغاز شده و مردم همراه با جشن نوروز در جریان روند انتخابات نیز قرار می گیرند. طهائی گفت: این دوره ثبت نام ها به صورت الکترونیکی برگزار می شود و برای فراهم کردن زیرساخت های لازم در تمامی نقاط استان از طریق مخابرات ارتباط ها برقرار شده است. وی افزود: استان البرز آمادگی لازم برای برگزاری روز انتخابات به صورت الکترونیکی را نیز دارد.
استاندار البرز با اشاره به اینکه در صورت هماهنگی شورای نگهبان، مجلس شورای اسلامی و وزارت کشور  آمادگی برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی وجود دارد خاطر نشان کرد: در این رابطه تمامی مسئولان مربوطه اهتمام ویژه ای برای فراهم شدن شرایط داشتند. وی گفت: با تمهیدات و تدابیری که از پیش اندیشیده شده درصدد برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم.
طهائی افزود: در نخستین روز از ثبت نام داوطلبان، شاهد استقبال پرشوری هستیم و امید است مردم از حق رای خود که میراثی ارزشمند از شهدا است به نحو مطلوب استفاده کنند. وی اضافه کرد: با توجه به شواهد موجود به طور قطع انتخابات پرشورتری خواهیم داشت و مردم همانند سال های گذشته برای تعیین سرنوشت خود و خنثی کردن دسیسه های بدخواهان پای صندوق های رای حضور پیدا می کنند. استاندار البرز گفت: مردم سالاری به معنای کامل خود اکنون قابل مشاهده است و همه افراد جامعه دارای حقی برابر برای تعیین سرنوشت کشور هستند.