حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

تولید بیش از 10 هزار دقیقه برنامه با موضوع نماز در صدا و سیمای مرکز البرز

علی رامک مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز و رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات بیست و پنجمین اجلاس نماز در نشست هماهنگی کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات برگزاری بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز از تولید 10 هزار و 134 دقیقه برنامه با موضوع نماز در هشت گذشته در صدا و سیمای مرکز البرز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این نشست علی رامک با آرزوی قبولی عزادرایها و تبریک گرامیداشت هفته بسیج  با تشریح برنامه های صدا و سیما در زمینه اقامه نماز و ترویج فرهنگ نماز گفت: واحد صدا با تولید 6772 دقیقه برنامه ،واحد سیما با 2972 دقیقه برنامه ، و در واحد خبر با تولید 45 خبر مکتوب ، 45 خبر تصویری ، 28 خبر رادیویی و 63 گزارش تصویری در خصوص برنامه سازی نماز فعال بودند .

علی رامک با بیان حساسیت و اهمیت برگزاری این اجلاس از اعضای جلسه خواست تا فرصت باقیمانده تمام تلاش خود را برای بهتر انجام شدن  مسئولیت خود  به کار بگیرند .

رامک گفت تیزر فراخوان برگزاری این اجلاس به نوبت در صدا و سیمای البرز به روی آنتن می رود و

 سرود ویژه اجلاس نیز تا چند روز آینده سرود ویژه اجلاس آماده میشود.

در این نشست همچنین حجت الاسلام موسوی مدیر ستاد اقامه نماز البرز با تقدیر و تشکر از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی به دلیل پیگیری و جلسات مستمر کمیته گفت  هم اکنون برای برگزاری اجلاس 2000 معلم و همچنین تمامی ائمه جماعت استان ادارات تحت آموزشهای ویژه  قرار گرفته اند .

وی همچنین از چاپ و توزیع  حدود 3000  پوستر ویژه اجلاس خبر داد و گفت محوریت این اجلاس‌ها بیشتر برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین اقشار مختلف است .

بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان البرز ۱۸ آذرماه سالجاری در موسسه آموزشی امام خمینی (ره ) شهر کرج برگزار خواهد شد.