سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۸ آذر ۱۴۰۰

تقدیر مدیر کل بنیاد شهید از رییس سازمان صدا و سیما و مدیر کل مرکز البرز - show-content

 

 

تقدیر مدیر کل بنیاد شهید از رییس سازمان صدا و سیما و مدیر کل مرکز البرز

تقدیر مدیر کل بنیاد شهید از رییس سازمان صدا و سیما و مدیر کل مرکز البرز


ایزدی مدیر کل بنیاد شهید استان البرز در نامه ای به رییس سازمان صدا و سیما از ایشان و مدیر کل مرکز البرز به جهت ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت به ویژه پوشش خبری شهید سر افراز ایرج خرم جاه تشکر نمود .

برادر گرامی جناب آقای ضرغامی

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی

با نمایش تصاویر شهید سرافراز ایرج خرم جاه در برنامه تلویزیونی ماه عسل در ماه مبارک رمضان و شناسایی این شهید عزیز توسط مادر صبور و بزرگوار ایشان بحمد ا.. استانهای البرز و همدان بار دیگر حال و هوای مصفای ایثار و شهادت به خود گرفت و خانواده شهید با همراهی جمعی از مردم شریف استانهای البرز  با استقبال وصف نشدنی مردم شهید پرور همدان به زیارت این شهید عزیز شتافتند شهیدی که سالها در گمنامی در میان شهدای والا مقام گلزار همدان قرار گرفته بود.

بی تردید حکمت این حرکت و همزمانی آن با اول شهریور، و تجلیل سراسر شوق مردم در طلیعه بزرگداشت چهره های  ماندگار استان همدان از مادر مکرمه شهید خرم جاه تامل بر انگیز و از جمله اسرار و شگفتیهای دفاع مقدس است

به دین وسیله از زحمات ، تلاشها و حسن توجه حضرتعالی و کلیه مدیران و همکاران خدوم به ویژه سیمای مرکز البرز در انعکاس اخبار  و تهیه گزارشات خبری مناسب و پخش از شبکه های سیما همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تشکر نموده ، مزید توفیقات را از خداوند سبحان خواستارم.


مهدی ایزدی

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان البرز