اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

تقدیر استاندار البرز از صدا و سیمای مرکز البرز

سید حمید طهایی استاندار البرز با حضور در برنامه اقتصاد پویا از تلاش  صدا و سیمای مرکز البرز در روزهای پایانی سال  قدردانی و تشکر کرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز استاندار البرز گفت در روزهای پایانی سال 1396 توفیق شد تا در جمع تلاشگران و زحمتکشان ص        دا و سیمای استان و برنامه اقتصاد پویا،  گزارشی از حوزه اقتصاد استان  ارائه نمایم از اینکه مرکز صدا و سیمای جوان استان سرافراز البرز توانسته در مدت کوتاهی برنامه های متنوع و پرمحتوایی بومی و ارزشمند را تولید و انجام دهد جای تقدیر و تشکر دارد.

طهایی افزود وظیفه خود میدانم از فعالیتهای پرشور و هدفمند عزیزان با انگیزه در این مرکز قدردانی و سپاسگذاری نمایم . قطعا رسانه ملی و استانی در اطلاع رسانی و روشنگری نقش ارزنده و بی بدیلی را ایفا می نماید .