حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

تشکیل کارگروه مشترک برنامه‌ریزی ، تولید و پخش برنامه های هفته بسیج و جشن پیروزی چهلمین سال انقلاب

مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان البرز در جلسه مشترک با فرمانده سپاه استان از تشکیل کارگروه مشترک این دو نهاد جهت ساخت و تولید برنامه های هفته بسیج و جشن پیروزی چهلمین سال انقلاب اسلامی خبر دادند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز ،فرمانده سپاه استان دراین نشست استفاده از رسانه های به روز را نیاز مخاطبان برشمرد و گفت: جنگ هایی که ملت ها با آن مواجه هستند، جنگهای رسانه ای است و کمتر به درگیری های فیزیکی منجر میشود.

سردار مولایی افزود: باید مراقب تغییر ذائقه و علایق مخاطب در برنامه سازی ها بود و نباید از آن غافل شد.

وی گفت :  صداوسیما قطعا ظرفیت بالایی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و دیگر بخش ها دارد که میتوان با همکاری مستمر با سپاه، به اهداف مشترک دست پیدا کرد.

مدیر کل صداوسیمای مرکز البرز نیز در این جلسه سرعت و دقت در تهیه و نشر اخبار را یکی از ظرفیت های قابل توجه رسانه ملی برشمرد و گفت: در زلزله غرب کشور، شاهد بودیم که برخی رسانه ها با سیاست های چندگانه قصد داشتند نظام را در کمک رسانی ناتوان جلوه دهند که با پوشش به موقع و برنامه ریزی های انجام شده، این نقشه، نقش برآب شد.

رامک در ادامه افزود: اعتماد ۸۵درصدی به صداوسیمای مرکز البرز باعث شده است که در حوزه تولید، به دنبال برنامه های به روز و مورد نیاز مخاطب باشیم که در همین خصوص بزودی کار آغاز ساخت سریال آیت الله طالقانی در البرز با بهره گیری از متخصصان و هنرمندان برجسته کشوری آغاز خواهد شد.

رامک همچنین گفت  مستندهایی  در خصوص اربعین در این مرکز تهیه و پخش شده است که بسیار تاثیرگذار بوده است .

 

همچنین در این جلسه مقرر شد کارگروهي مشترک بین صداوسیمای مرکز البرز و سپاه امام حسن مجتبی(ع) جهت هماهنگی برنامه های هفته بسیج و چهلمین سال انقلاب اسلامی  با اولویت قرار دادن چهار محور  اجتماعی و خدمات رسانی ، اقتصاد مقاومتی ، توان رزمی و فضای مجازی تولید و پخش شود .

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.