حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

تشکیل خانه جوان خواسته به حق جوانان البرزی است

خبر:

مهر:  فتح الله حقیقی در نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که ظهر سه شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شد، اظهار کرد: کسب جایگاه نخست حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه تخصیص یک درصد از بودجه جاری دستگاه های اجرایی به حوزه جوانان اقدام شایان توجه و مطلوبی است، افزود: برگزاری جشنواره نشاط و امید فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد حوزه جوانان در دولت محسوب می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اعلام اینکه دولت کنونی برآمده از نظام جمهوری اسلامی ایران است و در راه پیشرفت و توسعه کشور قدم بر می دارد، تصریح کرد: تشکیل خانه جوان درخواست به حق جوانان استان البرز بوده که خوشبختانه به زودی به بهره برداری می رسد.

حقیقی با اشاره به ویژگی های برتر جوانان استان البرز در بخش های مختلف، گفت: جوانان البرزی در بخش های مختلف علمی، ورزشی، هنری و فرهنگی از پتانسیل بالایی برخوردار هستند.

وی با تاکید بر اینکه بنا است تمامی امورات مرتبط با این جشنواره توسط جوانان نامی و فعال البرزی برگزار و اجرایی شود، گفت: بدون شک جوانان تصمیم سازان خوبی برای کشور هستند.‌