حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

تجلیل از مجری پیشکسوت صدا و سیما

در مراسمی از  پیشکسوت عرصه اجرای برنامه‌های صدا و سیما و هنرمند برجسته استان البرز در سالن سیروس صابر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز  تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز  علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با اشاره به نقش مهم رسانه در جامعه گفت  یکی از عوامل علاقه مخاطبان به رسانه ها استفاده از استعدادهای برتر در زمینه گویندگی و توجه به انتخاب مناسب است .

علی رامک  با تقدیر از رشید کاکاوند  بعنوان گوینده و مجری صدا و سیما  افزود :رسانه‌ها وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید ارزش‌های انقلاب اسلامی را با استفاده از افراد انقلابی و دلسوز  با بالاترین کیفیت و توانمندی به مخاطبان منتقل نماید.

رامک گفت  در استان البرز استعدادهای زیادی در زمینه گویندگی وجود دارد که باید با مهیا شدن شرایط زمینه  شکوفایی این استعدادها را  فراهم کرد .

‌رشید کاکاوند همزمان با گویندگی در بخش‌های مختلف خبری، اجرای برنامه‌های محلی در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و... را در صدا و سیمای مرکز البرز و همچنین رسانه ملی عهده‌دار است .

رشید کاکاوند همچنین شاعر توانمند و خوش ذوقی است که تاکنون اشعار زیادی نیز در قالبهای مختلف سروده است .

این برنامه با حضور هنرمندانی چون جلال مقامی ، مهیار فیروزبخت ، فرهنگ جولایی، حمیدرضا پگاه ، بابک زرین ، حمید حامی، مهران رجبی ، حسین پرنیا، منصور ضابطیان برگزار شد که در پایان این مراسم مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با اهدای لوح سپاس از زحمات این هنرمند مردمی و چهره محبوب و صدای آشنای رادیو البرز تجلیل شد.