سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

به طبیعت نزدیکتر شویم - show-content

 

 

به طبیعت نزدیکتر شویم

به طبیعت نزدیکتر شویم


Loading the player...

 

 

راهی به سوی آرامش

همه ی ما در طول روز دغدغه هایی داریم و گاهی اوقات در مسیر زندگی دچار مشکلات و گرفتاری هایی می شویم که آرامش را از زندگی ما می گیرد. این درگیری ها که ممکن است به دلایل مختلف خانوادگی، زناشویی، کاری ،اجتماعی و . . . به وجود بیاید گاهی تا مدت زیادی ادامه پیدا می کند و روند زندگی ما را با مشکل مواجه می کند. حال برای کاستن از این مشکلات و رفع آن چه باید کرد.چه باید کرد تا هنگامی که از محیط شلوغ شهر با همه ی آلودگیهای موجود در هوا و آلودگی های صوتی و تصویری واخلاقی و . . . به خانه برمیگردیم آرامش خود را بازیابیم؟ قطعاً انجام کارهایی مثل رفتن به دامان زیبای طبیعت ،گوش سپردن به یک موسیقی گوش نواز و دلچسب،  انجام کارهای خیر و حضور در جمع صمیمی و شاد خانواده و دوستان از هجمه ی این مشکلات خواهد کاست و حال و روز مطلوب تری را برای ما رقم خواهد زد. 

 

Path of Calmness

 

Between your busy work schedule, taking care of the kids and the hundred other things you have to deal with in a day, it's easy to forget calmness. Challenges of everyday life could be domestic, marital, social and so on; but, all that tension could start a chain of problems. How should we ease and avoide these problems? How should be calm when we are living among air, sound, and moral pollutions?

 Absolutely by spending our time in nature, listening to music, supporting charities, and being with family and freinds can reduce our problems and make our days happier.