اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

برگزاری مراسم روز زن در صدا و سیمای مرکزالبرز

به مناسبت سالروز ميلاد با سعادت حضرت صديقه طاهره، فاطمه زهرا(س) و با هدف بزرگداشت مقام زن، بانوان همکار مرکز البرز با مدیرکل صدا و سیمای این مرکز نشستی صمیمی داشتند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این نشست علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز در ابتدا  ضمن تبريک ميلاد فرخنده حضرت زهرا (س ) گفت الگوگيري از شخصيت كامل و بي بديل دخت رسول خدا( صلي الله عليها و آله ) براي تمام زنان مايه ي آرامش و سعادت در زندگي است .

وی با اشاره به  نقش و حضور ارزشمند بانوان در عرصه هاي اجتماعي  گفت: تلاش میشود تا در صدا و سیمای مرکز البرز بانوان با حضور در جايگاه واقعي توانمنديهای خود را به ظهور برسانند و بر توجه به نیازهای زنان در محیط کاری تأکید کرد.

 مدیرکل صدا و سیمای البرز با قدردانی از زحمات بانوان مرکز در حوزه های مختلف گفت : وظیفه بانوان در کنار انجام دادن امور مربوط به خانواده وظیفه شناسی و انجام دادن کار به بهترین نحو در مسئولیت های اجتماعی است.

علی رامک  همچنین در ادامه با تشریح اقدامات انجام شده مرکز در یک سال گذشته و همچنین برنامه های سال آینده این مرکز از همکاران خواست تا در سال آینده با تلاش بیشتر بتوانند حضور پررنگتری در تولیدات  داشته باشند.

در این جلسه همچنین بانوان مرکز به بیان مشکلات و دغدغه های شغلی و معیشتی خود پرداختند و مدیرکل صدا و سیما نیز با پاسخ به این مشکلات گفت تلاش میشود تا در سال آینده با برنامه ریزی بتوان به اهداف بلند مدت این مرکز هم از جنبه نیروی انسانی و هم از جنبه تولیدات فاخر دست بیابیم .

 در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از تمامی بانوان مرکز  قدردانی شد.