رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

بررسی و دانلود برنامه Find My Device ؛ پیدا کردن گوشی گم شده

بررسی و دانلود برنامه Find My Device ؛ پیدا کردن گوشی گم شدههمه ما پس از خرید یک گوشی اندرویدی، به فعال کردن Find My Device نیاز خواهیم داشت. در مطلب امروز، ضمن فعال‌کردن این قابلیت، آموزش ردیابی گوشی و تبلت را به شما ارایه می‌دهیم.

سرویس گوشی مرا پیدا کن (Find My Device) قابلیتی است که به طور پیشفرض بر روی گوشی یا تبلت های اندرویدی فعال نیست. به همین دلیل، باید به صورت دستی توسط کاربر تنظیم و راه‌اندازی شود. فعال کردن Find My Device فرایند بسیار ساده‌ای است که در ادامه، چگونگی انجام و نحوه کار با آن را آموزش می‌دهیم.

اگر برنامه Find My Device در حال حاضر بر روی گوشی شما نصب نیست، لازم است تا با مراجعه به این لینک، آن را از پلی استور دانلود و نصب کنید. این سرویس، حتی در دستگاه‌های قدیمی‌تر نیز قابل راه‌اندازی است؛ در واقع، همه گوشی ها و تبلت هایی که اندروید 4.0 به بالا را اجرا می‌کنند قادر به دریافت و فعال سازی Find My Device هستند.

پس از نصب اپلیکیشن، با حساب کاربری گوگل وارد شوید. با انجام این کار، گوشی را به حساب گوگل خود متصل می‌کنید. با توجه به اینکه اپلیکیشن Find My Device از طریق امواج وای‌فای و GPS قادر به مکان یابی دقیق گوشی موبایل است، نیاز است تا به این برنامه، اجازه دسترسی به خدمات مبتنی بر مکان داده شود. پس از دادن اجازه دسترسی، نقشه‌ای بر روی صفحه ظاهر خواهد شد که مکان دستگاه را به صورت دقیق برای شما به نمایش خواهد گذاشت.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.