رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

بررسی راهکارهای افزایش تعامل صدا و سیما با کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در  این دیدار که واعظیان  مدیرکل روابط عمومی کمیته امداد کشور نیز حضور داشت در خصوص  تعامل بیشتر رسانه استانی برای انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده توسط کمیته امداد در بحث ارائه خدمات و توانمندسازی خانواده‌های زیر پوشش این نهاد تاکید شد  .
واعظیان با اشاره به اینکه ارائه دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی (ره ) می بایست با شیوه های نوین و کاربردی معرفی شود و نقش رسانه ملی در این مسیر بسیار تاثیرگذار خواهد بود افزود کمیته امداد امام خمینی (ره ) آمادگی کامل دارد با همکاری رسانه  ملی در استان البرز به تولید برنامه های فاخر و ارزشمند اقدام نماید.
علی رامک مدیرکل صدا و سیمای البرز نیز گفت نوع نگاه صدا و سیما در تعامل با کمیته امداد نگاهی تعاملی  است و امیدواریم با انعکاس عملکرد سازمان‌های مختلف به ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره )  تکلیف خود را در آگاه سازی مردم انجام دهیم .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با اعلام آمادگی برای استفاده تمام ظرفیت رسانه در راستای پوشش تصویری و خبری برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در طول سال گفت: طبق روال سالهای گذشته صدا و سیما اهتمام خود را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های کمیته امداد در قالب طرح های مختلف انجام خواهد داد.
وی همچنین بر ضرورت مستند سازی موفقیت های نخبگانی که در سایه حمایت کمیته امداد و خیران مسیر ترقی را طی کرده اند تاکید کرد و گفت  محرومانی در جامعه ما هستند که به واسطه حمایت های کمیته امداد و خیران فقر ومحرومیت را پشت سر گذاشته اند ضرورت دارد با توجه به قرارگرفتن در زمره نخبگان و افراد موفق جامعه زندگیشان مستند سازی شود .
رامک با اشاره به چهلمین سال انقلاب اسلامی گفت صدا و سیما آمادگی دارد تا عملکرد نهادهای مختلف و دستاوردهای خود را در این چهل سال را برای مردم به نمایش بگذارد که کمیته امداد امام خمینی (ره ) می توان در این زمینه با همکاری صدا و سیما در جهت اعتماد سازی گام بردارد .
در ادامه  این نشست محمدی فرد  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با تشکر از   حرکت قابل تقدیر رسانه استانی در انعکاس فعالیتهای کمیته امداد در طول سال از جمله جشن نیکوکاری گفت: یکی از موضوعات تاثیرگذار در حضور چشمگیر مردم استان در برنامه‌های مختلف کمیته امداد و همچنین افزایش  مشارکت‌های مردمی در قالب طرح‌های اجرایی این نهاد طی سال گذشته مانند جشن نیکوکاری و جشن عاطفه ها و ... نتیجه همکاری تنگاتنگ با صدا و سیمای  استان بوده است .
در پایان این نشست مقرر شد در رادیو البرز آنونس  و نمایش های رادیویی و در حوزه سیما و خبر نیز با ارائه سوژه هایی از کمیته امداد مستنداتی فاخر تولید و پخش شود .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.