سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

برخی زوایای کارهای بزرگ شهدا ناشناخته مانده است - show-content

 

 

برخی زوایای کارهای بزرگ شهدا ناشناخته مانده است

برخی زوایای کارهای بزرگ شهدا ناشناخته مانده استوی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری یادواره شهدا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است، اظهار داشت: با این حجم از تهاجمات فرهنگی و اقتصادی از جانب دشمنان نظام و اسلام، تنها راه ایستادگی در مقابل آنان پیروی از راه شهدا است.

پورمختار افزود: یادواره شهدا مجالس و محافلی است برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره مقام والای افرادی که بهترین الگو برای مقابله با ستمگران هستند بنابراین این مراسم‌ باید به صورت مکرر و مرتب در سراسر شهرستان و به مناسبت‌های مختلف برگزار شود.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: این مراسم‌ بیانگر عظمت شهدایی است که در جنگ هشت ساله کارهای بزرگی انجام داده‌اند که تاکنون برخی از زوایای آن آشکار نشده است بنابراین برگزاری این مجالس یک اقدام شایسته برای تبیین اهداف و تفکر شهیدان اسلام است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

پورمختار با تأکید بر اینکه یکی از بازتاب‌های این گونه برنامه‌ها آشنایی جوانان و نسل‌های بعد از جنگ با مردان بزرگ کشور خود است، عنوان داشت: شهدا با جانفشانی‌ خود آرامش را برای ما به ارمغان آوردند و این مهم باید به الگویی برای نسل جوان ما تبدیل شود.

شهرستان ساوجبلاغ در هشت سال دفاع مقدس 630 شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.