سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

بانوان بسیجی نظرآباد با آرمانهای والای شهدا تجدید میثاق کردند - show-content

 

 

بانوان بسیجی نظرآباد با آرمانهای والای شهدا تجدید میثاق کردند

بانوان بسیجی نظرآباد با آرمانهای والای شهدا تجدید میثاق کردند


به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه نظرآباد دراین گردهمایی گفت : بانوان به خاطر نقش کلیدی و پا یه ای در کانوان خانواده دارند باید در ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و حجاب و عفاف در جامعه انجام وظیفه کنند.
 
سرهنگ پاسدار ' علی کوه خیل ' افزود: این قشر در دوران هشت سال دفاع مقدس فرزندان و همسران خود را به جبهه های جنگ حق علیه باطل روانه کردند تا در راه جهاد دفاع از دین و انقلاب به وظیفه اشان عمل کنند.
 
وی اظهار کرد: بانوان آن روز ها همه چیز را با جان و دل خریدند تا امروز در ایرانی که دارای امنیت و اقتدار است زندگی کنیم و اکنون نوبت دختران جوان است که به رسالت خطیر خود در پاسداشت از خون پاک شهدا گام عمل کنند.
 
کوه خیل ادامه داد: دشمن در بخش تهاجم فرهنگی ، جوانان را مورد هجمه قرار داده تا از این طریق بتواند به اهداف شوم خود دست یابد.
 
وی تاکید کرد: پوشش اسلامی هر بانوی ایرانی و تلاش مادران در را ه تحکیم بنیان خانواده و گسترش ارزش ها ی انقلابی و اسلامی مهم ترین راه مبارزه با اقدامات ضد دینی دشمن است .
 
در این گردهمایی بخشی از وصیت نامه شهدا ٰ، فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پیرامون فلسفه حجاب و عفاف و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه قرائت شد.ک/2