حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

بازدید و دیدار معاونان استاندار البرز از صدا و سیمای مرکز استان

 

بازدید و دیدار معاونان استاندار البرز از صدا و سیمای مرکز استان

 

 

فتح الله حقیقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و خسرو ارتقایی معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری  ضمن بازدید از صدا و سیمای مرکز البرز با علی رامک مدیرکل صدا و سیما گفتگو و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز ، حقیقی معاون سیاسی اجتماعی استانداری البرز ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز با قدردانی از تلاش های صدا و سیمای مرکز در پوشش گسترده رسانه ای رویدادها از مدیرکل و مجموعه دست اندرکاران صدا و سیمای البرز که با بضاعت محدود نسبت به مخابره و پوشش رویدادها همکاری دارند قدردانی کرد.

معاون سیاسی استاندار البرز گفت: صدا و سیمای البرز باید با بهره گیری از ظرفیتهای فرهنگی و علمی استان از تنوع برنامه های بهتر و مناسب تری برخوردار شود.

ارتقایی معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری البرز نیز گفت  دیدار میدانی از پروژه های در دست اجرا بسیار در ادامه روند اجرایی این پروژه ها تاثیرگذار است .

معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه صدا و سیما نقش مهمی در استان دارد افزود تمام تلاش خود را میکنیم تا همکاری لازم جهت پیشروی اقدامات عمرانی صدا و سیما تحقق پذیرد .

 

 

رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با اشاره به اینکه  تمام تلاش صدا و سیمای مرکز البرز در سال گذشته استفاده از ظرفیت های استان البرز بوده است گفت : هم اکنون 83 ایستگاه در کل استان جهت دریافت بهتر فرکانس های استانی دایر شده است که از این تعداد 23 فرستنده دیجیتالی شده است .

وی با بیان اینکه به علت توپوگرافی منطقه در چند نقطه از استان مانند طالقان و جاده چالوس مشکل دریافت فرکانس داریم که با مساعدتهایی که شده سازمان حاضر به تهیه تمام فرستنده ها برای این منطقه است که این امر مستلزم بستر سازی مناسب به وسیله مسئولان استانی جهت استقرار این فرکانس هاست .

با