رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

بازدید نماینده ولی فقیه از صدا و سیمای البرز

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز نماینده ولی فقیه در استان 

ابتدا در بازدید از استودیوی پخش رادیو البرز گفت: امیدوارم به روز رسانی تجهیزات رادیو البرز باعث افزایش کیفیت برنامه های رادیویی شود.
ایت الله حسینی همدانی  در بازدید از بخش استودیو پخش سیمای مرکز البرز پیشنهادی درباره توسعه استودیوهای آن داد و اضافه کرد: استفاده از سوله های موجود در استان میتواند صداو سیما را برای داشتن استودیو های بزرگ کمک کند.
وی در بازدید از معاونت و تحریریه خبر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز البرز افزود موفقیت رسانه ملی در به نتیجه رساندن وعده های  مسئولان است.
نماینده ولی فقیه در ادامه بازدید خود از صدا و سیما با حضور در شورای معاونان مرکز البرز گفت با توجه به نزدیکی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و  هجمه های زیادی که از سوی  دشمنان در عرصه های مختلف نظامی ، فرهنگی و اقتصادی به نظام وارد میشود همه باید در جایگاهی که هستند  وظایف خود را به درستی انجام دهند .
آیت الله  حسینی همدانی گفت : بازدید امروز از صدا و سیما نشان داد که کارکنان رسانه ملی دراستان با امکانات محدود خود تلاش زیادی را انجام میدهند و  با توجه به فضای محدود مجاهدت در کار وجود دارد.
وی با اشاره به مسئله مهم فرهنگ و تاثیرگذاری زیاد  آن  روی مردم افزود  صدا و سیما باید در یک مسیر دو طرفه و تعاملی با مردم قرار بگیرد .
نماینده ولی فقیه در استان البرز تصریح کرد: تعاملی بودن برنامه های تولید شده با مردم باعث ایجاد نشاط و محبوبیت رسانه در بین مردم خواهد شد.
وی گفت  برنامه های گفتگو محور جذابیت خاصی بین مردم ندارند و تولید  برنامه ها باید به سمت  برنامه هایی با جذب مخاطب باشد .
نماینده ولی فقیه دراستان با اشاره به اینکه در برنامه سازیهای باید با مشورت از صاحبان تجربه و تخصص و بهره گیری از خرد جمعی مخاطبان بیشتری را جذب برنامه های تولید شده کرد افزود تعامل و تفکر قبل از تولید برنامه ها منتج به  ایجاد وحدت اجتماعی در بین مردم میشود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز  در ادامه با اشاره به ساخت برنامه هایی با محوریت اخلاق خواستار توجه به  اخلاق در  برنامه سازیها  شد و گفت با بهره گیری از  زبان هنر میتوان  مسائل دینی و اخلاقی را برای توسعه فرهنگ قرانی و اخلاقی در بین مردم گسترش داد  .
وی با بیان اینکه در استان البرز مفاخر فرهنگی ، علمی و مذهبی معروف و بنامی داریم گفت: نشان دادن دستاوردها و مفاخر علمی و ادبی انقلاب که در استان زیسته اند در هویت بخشی و ایجاد وحدت استانی بسیار مهم است و باید هم در تولید برنامه های  مختلف از آنها استفاده کرد و هم از زندگی چنین شخصیتهای مهمی شروع به برنامه سازی کرد که ساخت سریال ایت الله طالقانی یکی از گام های مهم در این جهت است .
وی همچنین خواستارتقویت ورزشهای همگانی و پوشش گسترده ان توسط رسانه استانی شد و گفت قرار گرفتن مردم از قشرهای مختلف و قومهای مختلف در اینگونه برنامه ها در کنار یکدیگر در ایجاد هویت استانی و صمیمیت  بسیار تاثیرگذار است .
 علی صادق مقدسی مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز نیز در این نشست با اشاره به اینکه مدیریت و کار جهادی در اولویت های رسانه ملی قرار دارد گفت: کارآمدی در همه بخش ها  مهمترین چالش ما در استان است.
مقدسی افزود: به شدت نیازمند گفتمان سازیدر مفهموم کارآمدی هستیم و باید کاری کنیم که مردم از ما رضایت داشته  باشند.
وی در ادامه معرفی دستاوردهای های استان را بسیار مهم و ضروری دانست و گفت: دستاوردهای   استان بسیار زیاد است و باید امید آفرینی را نصب العین خود قرار دهیم .
مقدسی با بیان اینکه صدا و سیما یک دستگاه فرهنگی است افزود تلاش میکنیم تا  برنامه سازیها براساس دانش و استفاده از اهل فن باشد.
مدیرکل صدا و سیمای البرز همچنین با بیان اینکه مردم کشور ما بسیار اگاه و هوشیار هستند افزود تلاش میکنیم با برنامه سازیهای فاخر  مخاطبان به رسانه استکبار اعتماد نکنند .
وی با اشاره به تاثیرگذاری عمیق هنر در اذهان مردم افزود  ایجاد ارامش و امید در میان مردم با توجه به کمبودهای موجود و تلاش دشمنان انقلاب در نفوذ در اذهان مردم و القای ناامیدی بین انها بسیار مهم است.
مقدسی گفت همه باید دقت کنیم که نقد افراد و برخی مدیران ، منتج به نقد نظام نشود .طرح مطالبات در کنار امید آفرینی هنری است که همه باید داشته باشیم .
وی همچنین افزود صدا و سیما نیروهای متعهد بسیجی و انقلابی را به چشم همکاران خود که خارج از این مرکز هستند نگاه میکند و به بهانه های مختلف تلاش میکند از این ظرفیتهای متعهد به انقلاب و کشور در تولید برنامه ها کمک بگیرد .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.5 stars out of 5.