سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بازدید معاون امور استان های صداوسیما از مرکز البرز - show-content

 

 

بازدید معاون امور استان های صداوسیما از مرکز البرز

بازدید معاون امور استان های صداوسیما از مرکز البرزکیومرث طهماسبی در نشست شورای مدیران مرکز ضمن ابراز خشنودي ازحضور در مرکزالبرز گفت: این مرکز به جهت نزدیکی به پایتخت ویژگی متفاوتی از سایر مراکز دارد.
معاون امور استان های صداوسیما با اشاره به ایجاد مدیریت واحد در صداوسیمای البرز گفت: تصمیم سازمان بر این است که استان البرز در حوزه صداوسیما مانند سایر استان های کشور از یک مدیریت واحد برخوردار باشد بنابراین در ساختار و  تشکیلات این مرکز  تغییراتی ایجاد خواهد شد و در آینده ای نزدیک این اتفاق خواهد افتاد .
ایشان با تأکید بر اهمیت جذب نیروهای حرفه ای افزود: سعی شود با تقویت حوزه برون سپاری بیشتر به کیفیت توجه شود تا کمیت و از اضافه شدن نیروهای غیر حرفه ای پرهیز شود.
طهماسبی با پیشنهاد ساخت برنامه های ساده اما جذاب خاطر نشان کرد در همه ساختارهای تلویزیونی با شناخت دقیق و مناسب از سلیقه مخاطب و با پشتوانه فکر و اندیشه عمیق موضوعاتی انتخاب شود که مورد نیاز مخاطب است.
ایشان تأکید کرد :استان البرز یک سیمای کلی از ایران و از اقوام مختلف است که هرکدام از اقوام در این استان سهم خود را خواهانند و بایستی با ارائه برنامه های مناسب به مطالبات آنها پاسخ داد.
معاون امور استان ها در انتهای سخنان خود از زحمات ناصر صفار در دوره تصدی ایشان تشکر و با اشاره به عملکرد مثبت و توان مدیریتی حبیب الله مازندرانی برای ایشان آرزوی توفیق نمود.
در پایان مازندرانی ،مدیر کل مرکز نیز با ابراز امیدواری براي رسیدن به هدف مطلوب در آینده نزدیک گزارشی از روندکارهاي انجام شده را ارائه کرد.