رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

بازدید مدیرکل صدا و سیمای البرز از شهرک صنعتی اشتهارد

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز به همراه جمعی از معاونان این مرکز با حضور در شهرک صنعتی اشتهارد از واحدهای نمونه این شهرک صنعتی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این بازدید علی رامک با اشاره به شعار سال حمایت از کالای ایرانی گفت با توجه به ظرفیتها و پتانسیل های صنعتی استان و با همکاری متقابل می توان گام موثری در تحقق این شعار و فرهنگ سازی در این جهت برداریم .
رامک با اعلام آمادگی در خصوص معرفی واحدهای تولیدی استان گفت در صورتی که شرکتهای تولیدی از فرایند تولیدی خود فیلم تهیه کنند پخش آن در صداو سیمای البرز به صورت رایگان امکان پذیر است .
علی رامک با بیان اینکه رسانه ملی در البرز در حوزه های سیما ، صدا و خبر آمادگی کامل برای معرفی دستاوردهای شهرکهای صنعتی استان را دارد افزود یکی از نیازهای این استان معرفی حوزه ها و توانمندیهای این منطقه برای جذب سرمایه گذار است .
وی گفت تلاش صدا و سیمای مرکز البرز این است که در برنامه سازیها بیشتر ظرفیتها و پتانسیل های استان که مغفول واقع شده است معرفی شود .
شاه مرادی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از پتانسیل های صنعتی استان خواستار همکاری مرکز صدا و سیمای البرز جهت انعکاس فعالیت های حوزه های صنعتی برای مخاطبان استانی و کشوری شد.
وی با اشاره به اینکه این استان در بسیاری از کالاها دارای برندهای کشوری و بین المللی است افزودسعی داریم با گسترش فعالیتهای رسانه ای به اهداف مشترک که حمایت از تولید ملی است دست یابیم.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.