حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

آیین تجلیل از معاون سابق صدای مرکز البرز و معرفی معاون جدید

محمد باقر اعلمی به عنوان معاون جدیدی صدای مرکز البرز و مشاور مدیرکل  معرفی و از زحمات ولی الله پرستش معاون قبلی صدای البرز بخاطر تلاشهای چند سال اخیر قدردانی و تشکر شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرزدر این مراسم علی رامک  مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز  گفت تعامل و همفکری و همدلی از ویژگیهای شاخص همکاران معاونت صداست .

رامک با بیان اینکه رادیو البرز به دلیل سابقه هجده ساله در شهرکرج و نیروهای قدیمی و آشنا به کار و دلسوز  تاثیر زیادی در بین شهروندان دارد ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی هرچه بیشتر بتوان برنامه های در شان مردم شهیدپرور این استان تهیه و پخش کرد.

وی افزود درک صحیح از موقعیت رسانه و داشتن مسئولیت پذیری و تکلیف گرایی می تواند تاثیر فراوانی در انتقال پیام و ارزشهای دینی داشته باشد.

رامک  با تشکر ویژه از زحمات با ارزش جناب آقای ولی الله پرستش که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند افزود توفیق خدمت در نظام اسلامی و فرصت خدمتگزاری در رسانه ملی مایه افتخار و از عبادات است .

همچنین در این نشست از خدمات سرکار خانم شاه حسنی مدیر طرح و برنامه مرکز که وی نیز به افتخار بازنشستگی نائل شده بود قدردانی و تشکر شد .

در این مراسم جناب آقای محمد کریم خداکرمی نیز به عنوان سرپرست پخش صدای مرکز البرز منصوب شد.