حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

اهمیت سلامت انتخابات پیش رو/ هر 15 صندوق رای درکرج یک سربازرس دارد

اهمیت سلامت انتخابات پیش رو/ هر 15 صندوق رای درکرج یک سربازرس دارد
اسماعیل خلیلی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: مهمترین مساله در انتخابات پیش رو حضور حداکثری مردم و حفظ سلامت انتخابات است.
وی ادامه داد: حفظ آرای مردم به عنوان امانت و حق الناس ضروری است بر این اساس باید اركان انتخابات را به معنای واقعی جاری و عملیاتی کنیم و از رای مردم به عنوان امانت نگهداری شود.
وی توضیح داد: در انتخابات پیش رو در شهرستان کرج 727 صندوق پیش بینی شده تا مردم مناطق مختلف به راحتی به نزدیک ترین شعبه اخذ رای حضور یافته و به افراد منتخب خود رای دهند.
وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای حفظ سلامت انتخابات افزود: هر 15 صندوق رای در كرج یك سربازرس و یك مسئول منطقه خواهد داشت.
خلیلی ابرازکرد: بازرسان، سربازرسان و همه دست اندركاران برگزاری انتخابات مسئولیت دفاع از حق مردم را دارند و باید از هرگونه غفلت واشتباه دوری کنند.
رییس هیات بازرسی انتخابات‌کرج توضیح داد: انعكاس به موقع تخلفات احتمالی ونظارت دقیق و مستمر برروند شمارش آرا وتنظیم صورت جلسات شعب اخذ رای از وظایف بازرسان وسربازرسان است كه با برگزاری دوره های آموزشی تا روز اخذ رای تمام دستورالعمل‌ها و وظایف به آنها ابلاغ می‌شود.