رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

اهتمام ویژه به تقویت و انسجام کمیته های ارزیابی و شوراهای طرح و برنامه

اهتمام ویژه به تقویت و انسجام کمیته های ارزیابی و شوراهای طرح و برنامهاهتمام ویژه به تقویت و انسجام کمیته های ارزیابی و شوراهای طرح و برنامه 
 به گزارش خبرگزاری صداوسیما مدیرکل صدا و سیمای البرز در مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و نظارت با تأکید بر تقویت کمیته های ارزیابی و شوراهای طرح و برنامه به منظور  ارتقاء سطح کمی و کیفی برنامه های رادیویی و تلویزیونی گفت : با نگاه ویژه به برنامه سازان خلاق و توانمند و همچنین  تقویت و انسجام کمیته های درون واحدی ارزیابی و طرح و برنامه میتوانیم برنامه های متنوعی در زمینه های مختلف برای مردم ایران کوچک تولید و پخش کنیم.
علی صادق مقدسی هچنین با تاکید به  حضور موثر برنامه ریزی در ارزیابی دقیق و منظم برنامه های صداوسیما افزود  : با تعامل و هم افزایی معاونت برنامه ریزی  و حوزه تولید باید برنامه های فاخر و پژوهش محور با هدف آگاهی بخشی و امید آفرینی در جامعه ،تولید و روی آنتن رود. 
وی  با تاکید بر منویات رهبر معظم انقلاب در بحث رونق تولید تصریح کرد  : صداوسیمای البرزهمه توان خود را برای معرفی و انعکاس  ظرفیتهای اقتصادی و گردشگری شهرستان های استان به منظور سرمایه گذاری و رونق تولید بکار گرفته است. 
در ادامه اکبری معاون جدید برنامه ریزی و نظارت صداوسیمای البرز هم تعامل با سایر معاونت ها برای ارتقاء برنامه های رادیویی و تلویزیونی را مهم دانست و گفت : از برنامه سازان انتظار داریم برای جذب مخاطبان و رشد کمی و کیفی تولیدات همکاری مستمر با این معاونت داشته باشند .
در پایان مهدی اکبری به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و نظارت صداوسیمای البرز معرفی و از زحمات پرویز معلمیان در طول دوران تصدی قدر دانی شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.