رونق تولید ملی | دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۸

امید به مردم و انگیزه به مسئولان

امید به مردم و انگیزه به مسئولان
استاندار البرز در نشست صمیمی با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان،  با اشاره به اینکه اطلاع رسانی از خدمات و دستاوردهای دولت و نظام را متعصبانه دنبال میکنیم گفت : مردم، خدمت صادقانه از سوی کارگزاران نظام و خدمتگزاران خود را به خوبی درک می کنند. 
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای البرز، شهبازی با قدردانی از رسانه ملی و استانی در انعکاس اخبار دستاوردهای نظام گفت: صدا و سیما به مردم امید و به مسئولان انگیزه خدمت می دهد و باید همواره در صدد ارتباط سازنده و هم افزایی بیشتر با رسانه های استان به ویژه صدا و سیما بود.
استاندار البرز در ادامه تصریح کرد : طبق بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد گام دوم انقلاب، اکنون مردم دیگر به دنبال تئوری پردازی نیستند بلکه از خدمتگزاران خود اقدام و عمل به برنامه ها را انتظار دارند. 
وی  افزود: با دعوت از مسئولان ملی و تشریح و تبیین درست شرایط موجود استان، درصدد جذب اعتبارات ملی هستیم، که در این رابطه تخصیص اعتبارات 800 میلیارد تومانی برای توسعه راههای البرز یکی از دستاوردهای سفر مقامات دولتی است.  
در ادامه این نشست مدیرکل صدا و سیمای البرز هم با قدردانی از حمایت و نگاه ویژه  استاندار البرز به صدا و سیما گفت: این نگاه ویژه و سازنده در ارتباط با رسانه محلی باید بین مسئولان و مدیران استان تسری یابد. 
علی صادق مقدسی خاطرنشان شد: حضور مؤثر اعضای هیات دولت و معاونان رییس جمهور فرصت مغتنمی برای توسعه استان  و دستاوردهای ارزشمندی برای ایران کوچک خواهد بود.  
علی صادق مقدسی توجه به حوزه برنامه سازی به منظور انعکاس دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را مهم دانست و افزود: انتظار میرود با حمایتهای ویژه استانداری بتوانیم برنامه‎های متنوعی برای معرفی توانمندی های استان تولید و پخش کنیم. 
وی انعکاس مشکلات مردم به مسئولان را ازطریق اطلاع رسانی صحیح، دقیق و به موقع از  دغدغه های صدا و سیما عنوان کرد و گفت:  تلاش میکنیم در آینده ای نزدیک با راه اندازی باشگاه خبرنگاران جوان علاوه بر تربیت نیروهای جوان و متخصص، در انعکاس اخبار استان، پل ارتباطی قوی بین مردم و خدمتگزاران نظام باشیم.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.