سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

امنیت پایدار کشور مرهون مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) است - show-content

 

 

امنیت پایدار کشور مرهون مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) است

امنیت پایدار کشور مرهون مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) است


 حجت الاسلام والمسلمین ' مصطفی پورمحمدی' روز یکشنبه در همایش یک روزه به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات در باشگاه میلاد کرج افزود: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی با حوادث ضد امنیتی تلخی در کشور مواجه بودیم که بیشترین و پیچیده ترین طرحهای ضد امنیتی برای علیه این توطئه ها صورت گرفته است.
 
 
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز برفراز قله امنیت قرار دارد، گفت: حتی دشمنان نظام اسلامی به موفقیت ایران اسلامی در عرصه امنیت پایدار اعتراف کرده اند که بخش قابل توجهی ازاین موفقیتها مرهون مجاهدتهای خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
 
وزیردادگستری خاطرنشان کرد: امروز به عنوان یک کشور مدعی دردنیا در عرصه امنیت حرف برای گفتن داریم.
 
وی تاکید کرد: مهم ترین مساله در جامعه که شاخص ترین تامین کننده امنیت بوده ، همبستگی ملی است که ما در ایران اسلامی شاهد آن هستیم.
 
پورمحمدی ، مدیریت اصولی را از نکات محوری در بحث امنیت خواند و گفت: مدیران باید دارای دو خصیصه هوشمندی و قاطعیت باشند که این خصایص در امام (ره) نیز بود بطوریکه در تفکر بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران، دشمن شناسی و اولویت شناسی را شاهد بودیم .
 
وزیر دادگستری تاکید کرد: این ظرفیت ها و توانایی ها در نظام جمهوری اسلامی است و درنظام ما توانایی و قابلیت برای عرصه های مختلف وجود دارد.
 
پورمحمدی ، داشتن تخصص و تکنیک ، اراده و تصمیم را سه عنصر اصلی برای مدیریت دانست و افزود: مدیران برای توسعه و پیشرفت کشور باید این سه عنصر اصلی را مد نظر قرار دهند.
 
وزیردادگستری وجود جاذبه های گردشگری و منابع طبیعی در البرز را انگیزه ای برای برانگیخته شدن حس طمع سودجویان خواند و اضافه کرد: درصورت بی توجهی به این امر مردم این استان حتی درتامین آب شرب نیز با مشکل مواجه خواهند شد .
 
پورمحمدی گفت: امروز به جای آنکه منابع طبیعی این استان آن را تبدیل به منطقه ای خوش آب و هوا کند این منطقه را به کلانشهری آلوده تبدیل کرده است.
وزیر دادگستری از مدیران استان البرز خواست تا اجازه شهرک سازی و افزایش جمعیت مهاجر را در منطقه ندهند و با جمع آوری اطلاعات صحیح ،تخصصی و تصمیم و اراده قوی مانع از خیانت در حق آیندگان شوند.
 
 
وی گفت: کشوری که دارای موقعیت های ویژه بین المللی است باید عیوب داخلی را برطرف کند.
 
درحاشیه این همایش نمایشگاهی از دستاوردهای سی ساله وزارت اطلاعات و اداره کل اطلاعات استان البرز بصورت پوستر و عکس از عملیات ها افتتاح شد.
 
نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج ، استاندار البرز ، مدیرکل اطلاعات استان از دیگر سخنرانان همایش یکروزه سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات در استان البرز بودند.

منبع: ایرنا