حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

امضای تفاهم نامه مشترک بین صدا و سیمای مرکز البرز و دادگستری استان

امضای تفاهم نامه مشترک بین صدا و سیمای مرکز البرز و دادگستری استان صدا و سیمای مرکز البرز و دادگستری این استان با هدف گسترش همکاری تفاهم نامه امضا کردند .

امضای تفاهم نامه مشترک بین صدا و سیمای مرکز البرز و دادگستری استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در نشست مدیرکل این مرکز با دادگستری استان تاکید بر  همکاری های مشترک بین این دو نهاد گفت: صدا و سیمای مرکز البرز می تواند  در این خصوص با برنامه سازی  و فرهنگسازی گام بزرگی در جهت جلوگیری از وقوع جرم بردارد .
 علی رامک گفت برنامه سازی تخصصی در کنار استفاده از کارشناسان حوزه دادگستری و دادن اطلاعات حقوقی به شهروندان از رسالت های بزرگی است که باید در این زمینه تلاش کرد .
رامک برطرف شدن خلاهای موجود در ارتباط دادگستری و رسانه استانی البرز را خواستار شد و افزود با این مشارکت و ایجاد تعاون و همدلی گام بزرگی در جهت ارتقاء و ترویج فرهنگ مدارا و سازش ، پیشگیری از رفتار های نابهنجار اجتماعی و افزایش ضریب آگاهی آحاد جامعه ی البرزی در جهت جلوگیری و کاهش وقوع جرم همچنین آسیب های اجتماعی و افزایش دانش حقوقی شهروندان دراستان برمیداریم .
رئیس کل دادگستری استان نیز در این نشست  با بیان اینکه چشم انداز روشنی  در تعامل دادگستری استان البرز با صدا و سیمای البرز وجود دارد اظهار امیدواری کرد تفاهم و مشارکت بیش از پیش گسترش یابد.
وی با اشاره به لزوم تقویت آگاهی بخشی پیش از وقوع جرم گفت استفاده از فضای رسانه ای استان گام  بسیار مهم در راستای افزایش آگاهی شهروندان از حقوق خود است .
اجرای برنامه های مشترک در حوزه احترام و اگاهی به قوانین و انجام  مطالعات و پژوهش های کاربردی مختلف و پژوهشهای تولیدی و تحقیقاتی و حضور کارشناسان این اداره کل در برنامه های تولیدی صدا و سیما از دیگر مواردی بود که در این تفاهم نامه بر آن تاکید شده است .