حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

الهه ابوالحسنی بعنوان مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده استانداری البرز معرفی شد

خبر:

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، در متن این حکم آمده است:
سرکار خانم الهه ابوالحسنی
با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد،تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت" مشاوراستانداردر اموربانوان وخانواده" منصوب می شوید.
رجاء واثق دارم باتوکل برخداوند متعال در انجام امور محوله جهت پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشد.
 
                                                               سیدحمیدطهائی
تأکید استاندار بر لزوم بهره مندی از استعدادهای بانوان
سیدحمیدطهائی همچنین  صبح پنجشنبه در آیین معارفه "الهه ابوالحسنی" مشاور امور بانوان و خانواده استانداری اظهارداشت: امید می رود با بکارگیری صحیح از نیروها و استعدادها شاهد ساماندهی مناسبی در این زمینه باشیم.
وی با اشاره به حضور قهرمانان المپیک در استان و وجود استعدادهای علمی و فرهنگی تصریح کرد: به دور از نگاه جنسیتی کار خود را معطوف به بهره مندی از تمامی ظرفیت ها داشته  و در اجرا، عمل و تدبیر نمایید.
طهائی بیان کرد: استفاده از نیروهای استان و دعوت از اندیشه های نو و فکرهای موثر و پویا شما را در تحقق اهداف و برنامه های دولت یاری گر خواهد بود.
استاندار البرز با مهم خواندن نقش زنان در فعالیت های اجتماعی و در کنار آن رسیدگی به امور خانواده ادامه داد: در حوزه سازمانی نیز با برنامه ای مدون ویژه بانوان حرکت کرده و فعالیت های بانوان مشاور در دستگاه های اجرایی را نیز اهتمام بخشید.
وی بیان کرد: در برنامه های کاری خود از بانوان سرپرست خانوار نیز غافل نشوید و به همین منظور نیز با ارتباط مداوم با بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) برنامه های این بخش را نیزتقویت نمایید.
طهائی  با تأکید بر حرکت در چارچوب مقررات و قوانین افزود: در خصوص برنامه های اجتماعی،سیاسی و اشتغال بانوان نیز طرح و برنامه ای جامع و منسجم داشته باشید و بنوعی از تمامی سلایق و استعدادها  و در جهت تعالی بخشی دختران و زنان استفاده کنید چرا که در نهایت به تحکیم خانواده ها و امید در جامعه منتهی خواهد شد.
صبح امروز طی نشستی با حضور استاندار البرز، الهه ابوالحسنی"  بعنوان مشاور امور بانوان و خانواده استانداری منصوب و معرفی شد.
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ