حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷

آغاز چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم سپاه استان البرز

چهاردهمین دوره مسابقات قران کریم سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز صبح امروز دوشنبه در کرج آغاز شد.

آغاز چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم سپاه استان البرز

مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز در حاشیه این مسابقات به خبرنگاران گفت: این مسابقات ویژه پایوران و سربازان وظیفه سپاه استان است.
سرگرد پاسدار مجتبی عبدالملکی با بیان اینکه این مسابقات در حسینیه کریم اهل بیت (ع) سپاه امام حسن مجتبی (ع) در حال برگزاری است، افزود: در این دوره از مسابقات 80 شرکت کننده حضور دارند و 3 داور کار قضاوت این رقابت قرآنی را عهده دار هستند.
وی با اشاره به اینکه مسابقات مقدماتی قرآن کریم در نواحی سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شده, اظهار داشت : تعداد راه یافتگان به دوره نیمه نهایی 80 نفر است که نفرات برتر این دوره به مسابقات نهایی راه پیدا می کنند.
وی افزود :قرآن کریم بهترین یاور و راهنما بوده و مایه هدایت امت‌ها است و به فرموده پیامبر اکرم(ص) این کتاب آسمانی برترین هدایت‌کننده است.
وی با بیان اینکه هدف و اهداف قرآنی مقدس هستند, گفت: این اهداف وقتی دارای ارزش می‌شوند که تاثیرات آن در عمل دیده شود و تنها به برگزاری مسابقه خلاصه نشود.
عبدالملکی افزود: در مجموعه سپاه استان البرز به دنبال ترویج سبک زندگی قرآنی در میان خانواده‌های پرسنل این مجموعه هستیم و در گام بعد هم می‌خواهیم که این نوع سبک در سایر آحاد جامعه ترویج یابد و امیدواریم که در گام‌های بعدی شاهد تاثیرات شگرفی در حوزه قرآن و عترت باشیم.
معاون روابط عمومی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز خاطرنشان کرد: قرار است در این مسابقات از نفرات برتر نیروی سپاه استان در حوزه حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم تجلیل شود.