حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

اعلام محدوده اجرای طرح ترافیک در استان البرز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اعلام کرد؛

 دکتر معصومی با اعلام این خبر گفت: طرح زوج و فرد از روز شنبه 16 اسفند ماه در هسته مرکزی شهر کرج، از ساعت 16 الی 21 اجرایی می شود.

وی با برشمردن محدوده های اجرای این طرح افزود: طرح ترافیک از سمت غرب "میدان سپاه تا پل شورا" و از شرق ورودی خیابان حافظ کرج را در بر می گیرد.

وی افزود: میدان والفجر، میدان سپاه، ابتدای پل شهدای روحانی، خیابان شهید مطهری، پل آزادگان، 45 متری کاج، پل جانبازان تا بلوار شورا، چهار راه هفت تیر و بلوار دانش آموز مسیر اعلام شده در محدوده طرح ترافیک می باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز خاطرنشان کرد: خودروهای هلال احمر، امدادی، نظامی و انتظامی، حمل ونقل عمومی و سرویس مدارس شامل حال طرح ترافیکی نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای سومین سال متوالی شاهد طرح زوج و فرد خودروها در کلانشهر کرج هستیم، افزود: این طرح با هدف روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی های شهری اجرایی می شود.

اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در کرج تا 28 اسفند ماه سالجاری ادامه خواهد داشت.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام درباره طرح ترافیک کرج خواستم بگم محدوده... امیر ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۰۲:۰۷
برو بچه زورآبادی خوب می کنند میزنند من هم که پیاده... شایان ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۶:۲۲

امیر
سلام درباره طرح ترافیک کرج خواستم بگم محدوده ۴۵متری کاج به طرف اسلام اباد ورودی دوربین هست و مردم به خاطر این که جریمه نشم از کوچه رحیمی عبور میکنن خواهشن کاری کنین هر روز ماشینمان را میزنن ومیرن اصلا اسایش نداریم
-3 (7 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۰۲:۰۷