اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۴ مرداد ۱۳۹۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از اجرای طرح موقت تعطیلی در روز پنجشنبه مورخ 5 مردادماه جاری و کاهش ساعات اداری دستگاه های استان البرز به صورت آزمایشی و موقت خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عصر سه شنبه در جلسه«شورای هماهنگی مدیریت بحران استان» که به ریاست «خسرو ارتقایی» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، «مهدی مهرور» مدیرکل مدیریت بحران استانداری، «سعید دهقان» مدیرکل بازرسی استان البرز و جمعی از مدیران استان البرز تشکیل شد، پس از گزارش دستگاه ها در خصوص افزایش پیک مصرف حامل های انرژی به دنبال افزایش دمای هوا، تصمیم گیری شد تا روز پنجشنبه مورخ 5 مرداد 1396 کلیه دستگاه های اجرایی استان البرز تعطیل اعلام گردد. این طرح که بصورت موقت فقط در یک هفته اجرا می شود بمنظور مقایسه میزان مصرف انرژی و ارزیابی سطح کیفی آلودگی هوا اجرایی می شود. در این نشست، همچنین مقرر شد تا ساعات اداری دستگاه ها نیزطی هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 6:30 آغاز و تا ساعت 13:30 برقرار باشد. اجرای این دو طرح آزمونی برای نتیجه گیری قطعی روزهای پنجشنبه در استان البرز است که با پیگیری های استاندار از هیات دولت محقق شده است. تصمیمات مقتضی در رابطه با ادامه روند اجرای این طرح تا هفته آتی بررسی و اعلام می شود.

اعلام آمادگی ۳۶ دفتر پیشخوان در البرز برای ثبت نام داوطلبان

مهر: حسن عوض وردی اظهار کرد: مطابق اطلاعیه کانون دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی کشور، دفاتری که تاکنون در سطح استان البرز، برای پیش ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی اعلام آمادگی کرده‌اند، ۳۶ دفتر هستند که از این تعداد ۲۲ دفتر پیشخوان در شهرستان کرج، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.

عوض وردی اضافه کرد: انجام پیش ثبت‌نام در دفاتر پیشخوان، باعث می‌شود در زمان مراجعه داوطلبان به فرمانداری و بخشداری‌ها، فرایند ثبت‌نام با سرعت بیشتری انجام شود.

وی افزود: فهرست دفاتر پیشخوانی که در سراسر کشور، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند، در سایت کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی کشور قابل‌مشاهده است و این فهرست،  بروز رسانی می‌شود.