حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

استقرار ١٥٤ شعبه اخذ رای در فردیس/وجود چهار شعبه روستایی

 
محمدرضا فلاح نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: ۱۲۵ شعبه اخذ رای در بخش مرکزی شهرستان فردیس و ۲۹ شعبه در مشکین دشت مستقر می شود که در مجموع شامل ۱۵۰ شعبه شهری و ۴ شعبه روستایی است.
 
فلاح نژاد در ادامه با بیان اینکه از مجموع شعبات اخذ رای در این شهرستان سه شعبه سیار در بخش مرکزی فردیس و یک شعبه سیار در بخش مشکین دشت خواهد بود، گفت: ۱۲۲ شعبه اخذ رای ثابت در فردیس و ۲۸ شعبه ثابت در مشکین دشت مستقر خواهد بود.
 
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس در بخش دیگری با اعلام اینکه انتخابات ریاست جمهوری الکترونیکی نخواهد بود، عنوان کرد: درمورد انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا هنوز تصمیم گیری نشده است.
 
وی در ادامه با بیان اینکه اعضای هیئت نظارت تا روز یکم اردیبهشت ماه فرصت دارند تا نتایج صلاحیت کاندیدا ها را به فرمانداری این شهرستان اعلام کنند، گفت: اسامی کاندیدا ها به صورت محرمانه در روز  دوم اردیبهشت ماه  اعلام خواهد شد و کاندیداهای رد صلاحیت شده در شهرهای فردیس ومشکین دشت به مدت چهار روز فرصت خواهند داشت برای اعتراض به هیئت نظارت استان البرز و افراد رد صلاحیت شده در روستای فرخ آباد بخش مشکین دشت به هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس  مراجعه کنند.
 
فلاح نژاد با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات از ماه ها قبل در دستور کار قرار گرفته است، گفت: امید داریم تا با حضور پرشور مردم برگ زرین دیگری از افتخار مشارکت مردمی شهرستان رغم بخورد.