رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

استاندار البرز میهمان صدا و سیمای مرکز البرز

  استاندار البرز در بازدید میدانی از صدا و سیمای البرز  مبلغ 250 میلیون تومان را برای ساخت و تکمیل استودیوی محیطی مرکز اختصاص داد .
وی  از تلاش های صدا و سیمای البرز در پوشش گسترده رسانه ای رویدادهای استان  و  از مدیرکل و مجموعه دست اندرکاران رسانه ملی در استان که با بضاعت محدود نسبت به مخابره و پوشش رویدادها همکاری دارند قدردانی کرد و گفت در ایام مبارک دهه فجر از استودیوهای در حال ساخت این مرکز رو نمایی خواهد شد و جشن 24 ساعته شدن شبکه استانی البرز را خواهیم گرفت .
استاندار البرز گفت: صدا و سیمای البرز باید با بهره گیری از ظرفیتهای فرهنگی و علمی استان از تنوع برنامه های بهتر و مناسب تری برخوردار شود .
نجفی با بیان اینکه صدا و سیما نقش مهمی در استان دارد افزود تمام تلاش خود را میکنیم تا همکاری لازم جهت پیشروی اقدامات عمرانی صدا و سیما تحقق پذیرد .
  رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز نیز در این بازدید با اشاره به اینکه  تمام تلاش صدا و سیمای مرکز البرز استفاده از ظرفیت های استان البرز بوده است گفت : هم اکنون ۸۳ ایستگاه در کل استان جهت دریافت بهتر فرکانس های استانی دایر شده است که از این تعداد ۲۳ فرستنده دیجیتالی شده است .
رامک گفت با جابجایی استدیوی پخش سیما از ساختمان جهانشهر به عظیمیه و فراهم شدن زیر ساخت های لازم در آینده ای نزدیک سیمای البرز 24 ساعت خواهد شد.
وی با بیان اینکه به علت توپوگرافی منطقه در چند نقطه از استان مانند طالقان و جاده چالوس مشکل دریافت فرکانس داریم که با مساعدتهایی که شده سازمان حاضر به تهیه تمام فرستنده ها برای این منطقه است که این امر مستلزم بستر سازی مناسب به وسیله مسئولان استانی جهت استقرار این فرکانس هاست .

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.