حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

آخر هفته سری جدید دورهمی کلید می‌خورد/ پخش جنگ شبانه مدیری در ایام نوروز

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

وفا ملک‌زاده مدیر روابط عمومی مهران مدیری در گفتگو با خبرنگارحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ساخت سری جدید برنامه «دورهمی» گفت: هم اکنون در مرحله پیش تولید هستیم و نگارش قسمت‌های اولیه این مجموعه آماده ضبط است. همچنین در پایان این هفته احتمالا روز سه‌شنبه یا چهارشنبه فصل دوم «دورهمی» کلید خواهد خورد. 
 
وی در ادامه در خصوص تغییرات عیدانه «دورهمی» بیان کرد: محتوا، فضای لوکیشن، بازیگران و ساختار این مجموعه با تغییراتی همراه خواهد بود که تصمیم گرفتیم مخاطبان این تغییرات را با اولین قسمت مشاهده کنند.
 
ملک زاده در پایان در خصوص تداوم پخش برنامه مهران مدیری بعد از ایام نوروز عنوان کرد: فعلا «دورهمی» را برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفتیم و در مورد ادامه پخش آن تصمیمی گرفته نشده است و سری جدید آن اوایل نوروز هرشب به روی آنتن می‌رود. 
 
گفتنی است؛ برنامه «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری با انجام یکسری تغییرات و با تاکید بر دیدارها و آداب و رسوم نوروز و با نگاه کلی به خانواده ایرانی در نوروز و دورهمی‌های نوروزی، از آنتن شبکه نسیم پخش می‌شود. اجرای این برنامه مانند سری‌های پیشین آن بر عهده مهران مدیری است.