حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷

اختصاص 60 میلیارد ریال برای نوسازی اتوبوسرانی کرج

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اعلام کرد که برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر 60 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

اختصاص 60 میلیارد ریال برای نوسازی اتوبوسرانی کرج

محمدرضا احمدی نژاد افزود: قرار است در اوایل سال آینده با اختصاص این اعتبار 200 دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان حمل ونقل عمومی شهر کرج شود.
وی از اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان کرج خبرداد و اظهار داشت: این طرح توسط شورای اسلامی شهر به منظور کاهش آلودگی هوا تهیه و ارائه شده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در ادامه از نوسازی تاکسی های درون شهری کرج خبر داد و عنوان داشت: برای تحقق این مهم به مالکان تاکسی های فرسوده تسهیلات وام با سود کم اعطا می شود.
وی بیان اینکه شهرداری کرج اقدامات لازم را برای کاهش آلودگی هوا را انجام می دهد، تاکید کرد: برای تحقق این مهم در نظر داریم تفاهم نامه ای با شرکت های خودرو ساز به منظور ارائه تسهیلات بانکی منعقد کنیم که بتوان تا پایان سال 97 طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را در کرج اجرای کرد.
به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، به منظور کاهش آلودگی هوا برای نصب کاتالیست در تاکسی به تاکسی داران از سوی شهرداری این شهر تسهیلات ارائه می شود.
اکنون کلانشهر کرج حدود 550 دستگاه اتوبوس و حدود 13 هزار دستگاه تاکسی دارد که بخشی از اتوبوس ها و تاکسی ها فرسوده هستند.
شمار اتوبوس های این کلانشهر در چهار سال پیش حدود یکهزارو100 دستگاه بود که نزدیک به 550 دستگاه آنها از رده خارج شده است.

منبع: ایرنا

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.