رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

اجرای پیاده سازی پیوست فضای مجازی در برنامه ها

اجرای پیاده سازی پیوست فضای مجازی در برنامه ها 
اجرای پیاده سازی پیوست فضای مجازی در برنامه ها 
 
-مدیر کل فضای مجازی امور استانها در شورای مدیران مرکز البرز حضور یافت .
دراین نشست صمیمی که با حضور مدیرکل ومدیران مرکز البرز برگزارشد ، مدیر کل فضای مجازی استانها ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران مرکز به فرمایش رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت ؛ ایشان در بحث فضای مجازی فرموده اند، حضور باید یک حضور جریان ساز باشدو بهترین راه شناسایی در ارتباط با گروههای موثرفرهنگی ویافتن سرنخ های فکری آنان ،استفاده از فضایی مجازی است . 
زندی، داشتن نفش مکملی مثبت و پیوست مجازی در برنامه ها را مهم دانست و افزود یکی از اهداف ما در فضای مجازی ایجاد نشان خاصی دراین فضا است تا بتوان بسیاری از بحث های مورد نظر را درآن ارائه کرد.
مدیر کل فضای مجازی امور استانها با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و شعار سال تاکید کرد تمام تلاش ما معطوف به اجرای فرمایش رهبری دراین خصوص به ویژه در حوزه فضای مجازی است .
مدیر کل مرکز نیز تاثیر گذاری و جریان سازی در فضای مجازی را مهم دانست و گفت : جوانان و چهره های فرهنگی و انقلابی در استان بایستی بیشتر در صداوسیما حضور یابندو باهم افزایی خود در حوزه معاونت فضای مجازی یارو همراه همکاران مادر صداوسیما باشند
 صادق مقدسی، با اشاره به نقش منافقان پنهانی که در فضاهای مجازی در حال تخریب هستند گفت:این گروه از افراد موریانه های انسان نمایی هستند که در تمام امت ها بوده و هستندوبا استفاده از فضای مجازی شرایط را به نفع خود ودشمن رقم می زنند واگر بخواهم الگویی برای این عناصر مثال بزنم شبث بن ربعی است.
قشر پرتزویری که ابزار تخریب دین شده اند و بیش از توقع دشمن اوضاع مملکت رابه هم می ریزند وجز حاشیه سازی و هزینه تراشی ماموریتی ندارند .
 
 
 
مدیر کل مرکزالبرز با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات وتاکید کرد وظیفه تک تک مابسیارجدی تر از قبل است وبرای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب وظایف سازمانی خود بایستی بیش از گذاشته تلاش کنیم 
در پایان ،محمد احسان خرامید به عنوان معاون فضای مجازی مرکز البرز معرفی واز زحمات محمد ورزدار قدردانی شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.