سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اجرای طرح ملی قرآنی ۱۴۵۴ از صدا و سیمای مرکز البرز

اجرای طرح ملی قرآنی ۱۴۵۴ از صدا و سیمای مرکز البرزمدیرکل صدا و سیمای البرز با اشاره به اینکه طرح قرآنی ۱۴۵۴ با محوریت آیات کاربردی قرآن کریم و حول محور قرآن ، خانواده و آرامش ، طراحی شده است ، گفت : این طرح با مشارکت شبکه قرآن و معارف سیما و همکاری شبکه های صدا،سیما و سیمای مراکز استانی در سطح کشور اجرا می شود.
علی صادق مقدسی در ادامه افزود یکی از وظایف صدا و سیما ایجاد فرهنگ انس با قرآن است و صدا و سیمای البرز نیز با بهره مندی از ظرفیت قاریان ،داوران و مفسرین برجسته قرآنی استان نیز به این مهم می پردازد.
مدیرکل صدا و سیمای البرز افزایش درک قرآن را از اهداف مهم برنامه دانست و گفت در هر برنامه یک موضوع مطرح می شود و شرکت کنندگان موضوع را از منظر قرآن مورد بررسی موضوعی قرار می دهند و پس از اجرای هر شرکت کننده ، داوران نظر خود را در مورد محتوا ، نحوه بیان و کیفیت اجرای هر شرکت کننده بیان می کنند
 
گفتنی است به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای البرز، این برنامه با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه در استان، دارالقرآن سپاه ، اداره کل تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف در سیمای البرز تهیه و تولید می شود.
همچنین جدول زمان بندی ارتباط تصویری سیمای البرز با شبکه قرآن و معارف سیما در روزهای
( ۲۳ تیرماه ساعت ۱۶/۳۰)،
(۹ مرداد ماه ساعت ۱۱/۳۰)
 ودر تاریخ
( ۲۵ مرداد ماه  ساعت ۱۶/۳۰)خواهد بود .
 
مخاطبان البرزی می توانند در زمان های  مورد اشاره،  به طور زنده و مستقیم و هم زمان، بیننده این برنامه از سیمای البرز و شبکه قرآن و معارف سیما باشند.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.